Přestavba RD Podolí

RD Kobylnice

RD Moravské Budějovice

Moravské Budějovice (2010) Novostavba rodinného domu je jednopodlažní, samostatně stojící. Parcela se ve své východní a jižní části nachází v ochranném pásmu železnice a plynovodu. Rodinný dům je navržen v severní části pozemku, jižní část pozemku kvůli ochranným pásmům věnována rekreaci a zeleni. Půdorysně je dům navržen tak, aby každá obytná místnost měla okna orientované do zahrady a přes francouzská okna mohla propojit vnitřní prostor s exteriérem. Dispozičně dům řeší společenský a klidový život rodiny podtržený současným trendem bydlení. V rámci velikosti domu a nároků ne energie, je dům navržen jako nízkoenergický, využívající slunečních zdrojů energie, tepelného čerpadla na vytápění, rekuperace vzduchu a přitápění obytné haly krbem.

RD Neumannova ul.

Brno

RD Obora

Obora (2009)

Soubor objektů si drží klasický venkovský rámec – obytný dům pro rodinné bydlení, hospodářské stavby, stavby pro rekreaci a garáž. Prostorové uspočádání tak vytváří vnitřní důr, který poskytuje obyvatelům dostatečné soukromí.

RD Šlapanice u Brna

RD Zdětín

Zdětín (2009)

Na pozemku byly navrženy dva domy. První je rodinný dům s křídlem do zahrady, kde najdeme bazén a fitness. V zadní části pozemku je dále hobby dům sloužící především pro potřeby návštěv.

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás optimální řešení

Kontakty